Kurs na kopertówki – powrót i ostatnie KITy

okladka kurs kopertówki

Jesień to dobra pora na odświeżenie wiedzy i na reaktywację kursu online, który po raz pierwszy publikowałam w marcu, to była pierwsza edycja.

Skoro kopertówki, to wciąż pożądany format kartek, to poniższa oferta idealnie nadaje się na rozszerzenie i poznanie możliwości ich rozbudowania.

Sprawdziłam, i jeszcze kilka zestawów materiałów do przerobienia kursu mam na stanie 🙂 Ale dosłownie kilka!

Kurs dostępny jest też w wersji bez materiałów. Cena promocyjna 89,00 zł

Jak wygląda kurs online?

W obu przypadkach kurs otrzymujesz mailowo, co drugi dzień jedną lekcję z pełnym opisem, schematami, podpowiedziami, plus nagranie warsztatu:

PONIEDZIAŁEK – DZIEŃ 1 – Kopertówka komunijna

ŚRODA – DZIEŃ 2 – Kopertówka z okazji ślubu

PIĄTEK – DZIEŃ 3 – Kopertówka na Dzień Matki

W SOBOTĘ – BONUS! – dodatkowy typ kartki kopertowej czyli jeszcze jedna lekcja i okazja do zrobienia kolejnego, ciekawego przykładu!

kartki typu kopertówka

Są też niespodzianki, i przydatne, dodatkowe materiały do pobrania.

Chcesz kupić kurs, i masz ochotę na więcej informacji? zapraszam na stronę z ofertą – łatwiej zdecydujesz, czy ten kurs jest dla Ciebie przydatny 🙂

KURS NIEDOSTĘPNY

Jeśli w podjęciu decyzji pomogą Ci opinie po tym kursie, to znajdziesz je poniżej:

Danuta F:

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem pod wielkim wrażeniem wkładu pracy, jaki włożyła Inka w przygotowanie kursu i KIT- ów. No i ten pomysł (na bazy) – baaardzo mi się spodobał. I tak mnie ręce świerzbiały, że musiałam spróbować zmierzyć się z tą kopertówką.
..wielki szacun dla Ciebie za tak perfekcyjnie przygotowane materiały i filmik.

Sabina K:

Inko właśnie otworzyłam super wypasionego maila od Ciebie z pierwszym dniem kursowych zmagań. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak to wszystko wspaniale przygotowałaś i opracowałaś. Jest perfekcyjnie, idealnie i do tego jeszcze pięknie wizualnie!

Ania Ś:

Właśnie zapoznałam się z mailem i jestem zmotywowana na maksa ? Czas zacząć działać

I kilka przemiłych wypowiedzi z ankiety po kursie, naprawdę, naprawdę – prawdziwe :))

Inka, szczerze podziwiam: za pełny profesjonalizm z jakim przygotowałaś ten kurs, perfekcyjnie przygotowane zestawy – kity, sposób prowadzenia. Wszystkiego było w sam raz, z przyjemnością Cię słuchałam, nie miałam żadnych problemów z wykonaniem kopertówek. Jestem mega zadowolona i … dziękuję

Kurs na kopertówki był świetnym pomysłem, nigdy wcześniej nie robiłam takich projektów. Inka wyjaśniła wszystko krok po kroku żeby można było stworzyć inspirującą pracę. Dla mnie świetna odskocznia pełna inspiracji i nowości ?Dziękuję ?

Ogólne wrażenie po twoim kursie – super. Przemyślane i rozplanowane wszystko od początku do końca (nawet ta ankieta jest tego odzwierciedleniem, nie każdy sprzedający kursy zdobywa się na podsumowanie i naraża się na ewentualna krytykę), zarówno lekcje (świetnie, że odbywały się co drugi dzień) jak i dodatkowe atrakcje (podsycały gotowość do działania, motywację)! Wspaniale przygotowane materiały, filmy bardzo przejrzyste, bez zbędnego gadania i chaosu, prowadzone po kroku, wiec dla początkujących bardzo przystępne.
Opisy w materiałach zrozumiałe i klarowne, piękna szata graficzna materiałów jeszcze bardziej motywowała do wzięcia ich w ręce. Nie kupowałam kursu z kitem, wiec nie wiem jak był przygotowany, jednak patrząc po reszcie był z pewnością perfekcyjny. Twoja stała obecność na grupie, twoje komentarze, zachęta do pracy, miłe słowa, odpowiedzi na pojawiające się w trakcie pytania były wspaniałym motywatorem. Widać, że włożyłaś w kurs bardzo dużo pracy i serca, dlatego bardzo Ci dziękuję. Było idealnie.

Inka uważam, że było rewelacyjne. Czułam się „zaopiekowana”, dopieszczona, byłaś stale obok (choć na odległość), twoja stała obecność na grupie kursowej bardzo dopingowała i dawała odpowiednią dozę bezpieczeństwa. Obiecane materiały zawsze na czas, bardzo satysfakcjonujące bonusy, czego chcieć więcej? Odpowiedź jest prosta – więcej kursów przygotowanych przez Ciebie.

Zapraszam do skorzystania z pełnym przekonaniem, że kurs jest wypasiony i przystępnie, bardzo jasno przedstawiony.
Wykonasz swój zestaw kopertówek, a w trakcie na pewno znajdziesz niejedno nowe, fascynujące rozwiązanie!

Bo kopertówka lubi występować w wielu wariantach. Poznaj moje ulubione i sprawdzone „w realu” kopertówki!

PS.

Zestawów jest mało – do wyczerpania, decydować będzie kolejność wpłat.

Pracujemy na prześlicznym zestawie papierów „Blue Magnolia” 13arts.

kopertówka mediowna
To czwarta forma – skręcane kwiatki i media w roli głównej
zestaw papierów blue magnolia kurs online

    1. Zosiu, cieszę się, od jutra ruszam ze sprzedażą, jak pisałam w Halo Crafty, jeśli wybierasz wersję z KITem, to dostępnych jest ich niewiele. Dlatego decydować będą wpłaty. Kurs bez materiałów – bez limitów, ale z kitem trzeba jutro przypilnować. Dzisiaj udostępniłam informację, żeby można było sprawdzić czy to interesująca oferta 🙂 Będę się przypominać na FB !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *