Serie kolorystyczne kwiatów i pręcików jakie znajdziesz w ofercie sklepu

oferta sklepiku na klonowej kwiatki

To chyba całkiem dobry system. Tworzę serię w kilku kolorach. Są też zestawy mix. Do wyboru.

Tak powstały już serie pręcików:

  • pastelowa
  • barwy ziemi
  • koktail truskawkowy

Możecie zamówić też wybrany mix kolorów wg własnego uznania, wystarczy napisać mi jakie kolory mam skompletować 🙂

Fajne jest to, że podczas pracy wciąż pojawiają się nowe pomysły.

Myślę, że to jest też dobrze dla odbiorców, że mogą liczyć na inne kolory, zestawy, które nie będą tak dokładnie się powtarzały wśród zakupionych w Sklepiku na Klonowej.

Nowa seria już czeka na wprowadzenie do „obiegu” 🙂 tylko nie ma nazwy, i chyba poproszę o pomoc w tym względzie grupę Halo Crafty. Na pewno jakąś dobrą nazwę znajdziemy razem dla nich.

A kwiaty?

Każdy nowy komplet ma szanse być oryginalny i inny od swego poprzednika.

Inny sposób kolorowania, formowania. Dlatego też, lubię je robić. Nie ma takiej powtarzalności, i tak powinno być, rękodzieło ma swoje prawa.
Po kursie na kwiatki miałam okazję trafiać na digitalki, zrobione przez uczestniczki kursu.

Kiedy zrobiłam kwiatuszki z gazą, okazało się, że i wam się spodbał ten sposób. Miło mi, kiedy widzę, jak rosną i u Was, dlatego oznaczając mnie i moje pręciki np. dajecie mi znać. że wykorzystałyście moje pomysły, inspiracje, produkty, półprodukty. Mogę wtedy ciszyć się jeszcze bardziej!

kwiatki digitalki kolorowe handmade

Na pewno coraz więcej pokazywanych przez grono kupujących kwiatków i pręcików jest publikowanych, i moje zadanie na najbliższe dni, to zebrać zdjęcia z podpisami, linkami, i umieścić je w albumie, specjalnie stworzonym, by mogły inspirować innych. Za zgodą oczywiście autorek 🙂

A to moje z tiulem i z papieru również:

kwiatki rozowe z papieru

W następnym poście umieszczę Wasze prace i linki do waszych stron, z kwiatkami z pręcikami z Klonowej, więc koniecznie twórzcie i pokazujcie u siebie, oznaczając, skąd się wzieły te dodatki.

A kto jeszcze nie zna newslettera z Klonowej, to podpowiem, że można zgarnąć bonusowe napisy do letnich albumów (przyjdą niedługo do wszystkich zapisanych) i inne smakowite gratisy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *