Cześć!

Jesteś na stronie Craftowa Klonowa – jeśli lubisz rękodzieło
i zajmujesz się nim z entuzjazmem, to pewnie znajdziesz tu sporo dla siebie 😉

Piszę o tym, jak przyjaźnić się ze swoją pasją i jak wycisnąć z niej ile się da!

Dawniej działałam w sieci jako Inka z Klonowej. Być może już się znamy z internetów, bo już dawno stuknęło mi 10 lat blogowania!

Jeśli masz ochotę na zabawę i tworzenie, to mam też blog z wyzwaniami, Rogaty przyciąga całorocznymi zadaniami – tworzymy kartki na Boże Narodzenie na okrągło, przez cały rok. Spróbujesz? 🙂

Ostatni rok upłynął mi na pracy w DT i projektowaniu wspólnie z Artimeno, założona przez nas grupa na FB pomaga rozwinąć skrzydła i spełniać się w scrapbookingowych tematach. Jeśli jesteś początkująca, dołącz do Wsparcia na starcie – to idealne miejsce dla początkujących.

Nasze produkty elektroniczne uzyskały mocne oceny 🙂 i radość zadowolonych kursantek i odbiorców wydanych kursów i e-booków. Pozwoliły wspiąć się nam i uczestniczkom na wyższy poziom i poznać potrzeby naszych odbiorców jeszcze lepiej ;))

Moje treści na blogu pozwolą uporządkować i wyznaczyć priorytety na drodze do wymarzonej pozycji – może własnego biznesu? może do bycia lepszą w tym co tworzysz, może do dojścia do poziomu eksperta?

Chcę Cię wspierać w tej drodze!

Znajdziesz tu tematy dotyczące craftowego sylu życia:

  • blogowania
  • handmade
  • rozwoju
  • czytania

Jestem też ciekawa, do czego Ty dążysz, co Cię napędza i dokąd chcesz zajść?

Dziś jestem na etapie tworzenia tego miejsca.
Bardziej w stronę realizowania się i korzystania z możliwości, jakie daje internet (kursy online) i dzielenia się sposobami na stworzenie warunków do przekucia Twoich pasji i talentów w coś więcej niż hobby!

Jeśli wszystko jeszcze nie działa poprawnie – to będzie! Obiecuję. Pracuję nad tym 🙂

Miło tu że jesteś! Ja robię tu swoje, wkładam zawsze całe serce w to co tworzę. czy to kartka, czy kurs, warsztaty, czy własna strona.

Chcesz być w kontakcie i nie przegapić tego, co tu się będzie na Klonowej działo? Czytaj posty, obserwuj mnie na FB i Instagramie, wysyłam też newsletter.

Jeżeli myślisz, że warto mieć od kogo czerpać to chętnie będę się dzielić swoją wiedzą. Ja już w tym fachu hand-made trochę ścieżek już przeszłam – poczytaj więcej (na razie tworzę ten elaborat) jeśli masz czas, bo to dłuższa lista „osiągnięć” ! 🙂 Inspiruj się!

O MNIE – dużo więcej! (już wkrótce)