Wymiana folderów na Dzień Kobiet w HaloCrafty

wymiana mini folderów w Halo Crafty

Wymiany już nieraz organizowałam ale ta jest inna, bo objęła uczestniczki grupy HaloCrafty, a to spora społeczność, która nie jest ze sobą aż tak zaznajomiona. No i była pierwsza!

Dlatego był to odważny krok, i dla mnie jako organizatorki, jak i dla członkiń grupy. Jednak codzienny kontakt i nasze wspólne rozmowy w grupie dawały dużą szansę, że sie wszystko uda i nie zawiedziemy się na sobie.
Bo różnie to jest, wymiany obnażają nie tylko nasze umiejętności 😉 ale i zdolność do solidnego wywiązania się z zadania. Budują też wzajemne zaufanie – co bardzo cenię!

foldery wymiana

Kiedy wymiana się uda?

Wszystkie uczestniczki podeszły do wymiany bardzo obowiązkowo i z zaangażowaniem! To była prawdziwa przyjemność, obserwować i przeżywać każdy etap tej wymiany. Cieszę się bardzo, że tak przyjemnie się bawimy 🙂 wtedy się udaje!

Foldery powstały na fali inspiracji wykrojnikiem. Na jego bazie powstał szablon, a potem pierwsze moje przykładowe foldery.

Live

Potem poszłam na żywioł – zrobiłam swój pierwszy live w grupie! Bo to najlepsza forma, by podzielić się fascynacją czymś co się zrobiło i ma się ochotę dzielić z innymi 🙂

Live możesz zobaczyć na moim kanale YT

Okazało się szybko, że foldery są bardzo zaraźliwe! Powstawały jak grzyby po deszczu i obiegły internet 🙂 W różnych wersjach i odmianach – to jest najlepsze! Oglądać, jak je stworzył ktoś inny.

Wymiana dobiega końca, foldery w większości trafiły do rąk grupowiczek i fanek małych form 😉 Miały być małym upominkiem – okazały się czymś więcej – dla mnie na pewno!

Niektóre jeszcze idą, z dalszych stron, ale wierzę, że wszystkie dojdą!

mini foldery wymiana

Przesyłki pełne emocji

Mogę powiedzieć, że wymiana nie tylko dostarczyła wielu wzruszeń i pięknych odkryć, bo zawsze miło jest otrzymać od koleżanki scraperki upominek (do folderów dołączałyśmy herbatki) i podpatrzeć co nieco.

Do mnie trafiły przesyłki specjalne, od mojej pary, Iwony oraz nadprogramowo… od Kasi. Pierwszy folder, to wielowarstwowa praca z pięknie wyciętymi i ułożonymi elementami w stylu boho i soczystych kolorach!

folder wymiana w grupie

Precyzja i staranność Iwony podziwiam za każdym razem biorąc go do rąk. Jest tak ładny, grubiutki i ma tyle faktur papieru, i złocony napis w środku, że można patrzeć bez końca! Podoba mi się niesamowicie!

Od Kasi to była niespodzianka – przesłała mi tyle serca i pięknych słów, że na długo zostaną w pamięci. Są potwierdzeniem, że warto… Jak tu się nie cieszyć! Folder w stylu vintage, maszyna – bardzo mi się podobał na zdjęciu i dziwnym trafem dotarł na Klonową :)) Takie cuda!

mini folder HC vintage

Co dają takie wymiany?

Lubię takie bliskie obcowanie z pracami innych crafterek! I chyba nie tylko ja – wiem, że dla niektórych ta wymiana ma duże znaczenie, i że była potrzebna. To odpowiedź na pytania, które często pojawiają się, gdy tworzymy i budujemy społeczność, dajemy coś od siebie i staramy się trafić swoimi treściami do grona, które też czegoś od nas oczekuje.

Po co to? Czy to potrzebne? Czy ja mam to robić dalej? Odpowiedź na te pytania znajduję w takich momentach.

mni forma folder na harbatkę

Grupa Halo Crafty na FB

Dołącz do naszej grupy! Halo Crafty to grupa, w której możesz czerpać inspiracje, brać udział w wyzwaniach, to też miejsce, w którym moje produkty zawsze pojawiają się najpierw.

  1. Super, że wszystko się udało i mam nadzieję, że kiedyś spróbuję tej formy. Prace piękne, a i cała akcja nie udałaby się, gdyby nie Ty 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *